O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1993r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1063
  • Liczba komentarzy 1544
  • Polecenia 2175

Komentarze

0

@Nano22 David Villa w Barcelonie 119 meczów,48 goli,24 asysty.Wygrał z Barceloną wszystko co szło,a w dodatku był jego ważną częścią.Może MSN było lepsze, ale twierdzeniem, że to nie był świetny transfer, się kompromitujesz.Pedro,Villa i Messi nie byli tak skuteczni jak MSN,ale wyglądało to wyśmienicie...


1

@michal26 Obsługa a posługiwanie się w określonych okolicznościach to trochę różnica.Nie ma takiej opcji żebyś kogokolwiek przeszkolił w siedem dni.Byłem w wojsku i to tak nie działa...

0

@michal26 Gratulacje jak twierdzisz, że kogoś w czymś wyszkolisz w 2-3 czy nawet siedem dni.Nie ma takich szans.Piszesz, że przez te dni zaznajomisz się z bronią,chwilami zagrożenia czy taktykami.To nie jest kurs na wózek widłowy.Jestem za powrotem do zasadniczej służby wojskowej.Może nie na rok, ale co najmniej trzy miesiące intensywnych ćwiczeń.To co dzieje się kilkaset kilometrów od nas daje nam świadomość, że wojna może do nas też zajrzeć.Z jednym się zgadzam.Otóż trzeba to zrobić z głową i z korzyścią dla wszystkich.Od logistyki po odpowiednią zapłatę za te szkolenia.

0

@Pustelnik Różnica jest taka, że w reprezentacji Belgii,pewien cykl się zakończył.Te złote pokolenie miało szansę coś wygrać na poprzednich MŚ.Teraz jest za późno.Wiek piłkarzy,forma piłkarzy, konflikty i wiele innych czynników.W reprezentacji Hiszpanii rozpoczyna się trochę nowe era.Jest dużo młodych, utalentowanych ale niedoświadczonych piłkarzy, których można fajnie poprowadzić w kadrze.Martinez to ma.Umie pracować z młodymi zdolnymi.J nie mówię, że Lucho nie umie,ale jego pomysł się nie sprawdza w reprezentacji.Na wielkich turniejach wygrali bodajże 3 mecze w sumie.Trochę dziwne wybory,skoro bierze trzech czy czterech potencjalnych stoperów,a gra tam defensywny pomocnik... Ładnie się utrzymują przy piłce,ale co z tego jak brak jest konkretów.Nie ma strzałów,nie ma przyspieszenia.Za czasów Del Bosque nie musieli grać klasyczną dziewiątką,bo mieli dużo lepsze personalia i chodziło to świetnie.Tutaj tego nie widać. Myślę, że era Lucho w kadrze się skończyła.

5

@DaPidejpi Możesz Czesiowu zarzucić wszystko, ale to , że ma zerowe pojęcie o taktyce?? Posłuchaj se jego wykładów o taktyce.Tytaj akurat nie ma mu co zarzucić.Nie bronię go, ale bądźmy obiektywni...

Zobacz wszystkie

49

Prawie 30 tyś. zakażeń.Nikt mi nie powie, że oni tymi liczbami nie manipulują.Prawie 100 tyś. testów, więc jest tyle zakażeń.Zrobiliby milion testów, to byłoby 200 tyś, zakażeń.Oczywiście przed świętami... Oczywiście nie neguję choroby i tego, że Koronawirus istnieje. Neguję to jak się próbuje walczyć z Covidem.

47

Panie i Panowie, powiem Wam, że kilka tygodni przed tym planowanym sparingiem,wiem, że charytatywnym , byłem zdziwiony po co komu w środku tygodnia i na początku sezonu taki mecz.Ale powiem Wam, że jak zobaczyłem tych ludzi na wózkach i Unzue,to mnie bardzo ruszyło.To jest prawdziwe życie,a piłka to miły dodatek...Zdrowia dla Wszystkich!!!

41

@anxted Jak nie popiera,to nie znaczy, że ma problem.Ja nie przepadam za kotami, ale uwielbiam zwierzęta.To to samo??

38

Kibicuję, nie marudzę... Polecam to samo.

36

@Persyfl Twoje pojęcie widać od początku tego cyrku.Ja też pracuję z ludźmi i 99% z nich jest tego samego zdania co ja.Ja owszem zakładałem maseczkę w sklepie,ale nie po to żeby kogokolwiek chronić,bo nie chroni.Tylko żeby nie dostać mandatu.Ja od początku tego syfu żyje normalnie.Ty żyj jak chcesz.Możesz nawet nosić durszlak na głowie,to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa.