O sobie

  • Zainteresowania Film, Książka
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi, Andres Iniesta, Xavi, Dani Alves
  • Ulubione zespoły Barça, Napoli, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od Bardzo dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie 419
  • Liczba komentarzy 3407
  • Polecenia 12754

Komentarze

11

@MESSIah16 Tymczasem Krystian Bielik:

0

0

@BartqRKO Jeśli chodzi o jego wiedzę taktyczna to on na prawdę sporo wie. Nic mu nie można zarzucić. Gość czyta mecze. Potrafi o tym mówić i nawet nieźle się go słucha. Szkoda, że często mówi jedno, a jego drużyny na boisku prezentują co innego. Powinien rozważyć opcję zostania jakimś ekspertem telewizyjnym.

3

Pierwsza połowa meczu z Francją to jest to, do czego musi nawiązywac ta reprezentacja. Nie ważne z jakim trenerem, tak po prostu trzeba grać. Odważnie, z kopytem, z jajem, na pełnej.

9

@Kgorecki2500 Nas Polaków. Dobrze mu idzie nawet.

Zobacz wszystkie

128

Dani Alves - 38 lat, widział w piłce wszystko, wygrał już tak wiele, że równie dobrze mógłby sobie leżeć na plaży w Brazylii, a jemu dalej się chce i trenuje nawet, kiedy nie musi. To jest wielki sportowiec i profesjonalista. Życzę naszym młodym piłkarzom, żeby mieli takie podejście jak Dani.

125

To już 120 rok bez trypletu. Życie

97

Zdrowia, zdrowia, zdrowia. Trzymaj się Kun

91

To, że Lewego docenił sam Leo Messi jest warte moim zdaniem więcej niż głosy jakichś dziennikarzy. Jeżeli najlepszy piłkarz w historii mówi do Ciebie, że byłeś najlepszy w zeszłym sezonie to możesz czuć się spełniony.

89

@Ls0811 Z ciekawości zapytam? Jeździsz 50 w zabudowanym? Oczywiście nie pochwalam zapindalania po 120 w zabudowanym (chociaż to też zależy od sytuacji, bo nieraz tak znak postawią, że dwa domy na krzyż i wielki teren zabudowany), a pijanych kierowców to traktowalbym jak potencjalnych morderców, ale sam zazwyczaj jeżdżę te 70, 80 czy 90 i jakoś nie uważam, żebym stwarzał większe zagrożenie.