La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 814 Culés

3

Jestem ciekaw co zrobi ktoś, kto prowadzi własny biznes, dostanie powołanie i podczas jego nieobecności biznes mu upadnie ?

Osobiście pozwałbym Państwo na wielomilionowe odszkodowanie za poniesione straty oraz za celowe doprowadzenie do upadku biznesu.

Ten żołd mogą sobie wsadzić w dupę. Ja samych kosztów prowadzenia firmy mam miesięcznie prawie 80k, a Ci kretyni oferują ci 130 zł/dzień.

1

@HarveySpecter Pozwać byś mógł ale pewnie i tak byś przegrał sprawę

0

@HarveySpecter Jak dostaniesz wezwanie dzwoń od razu do Twojego avka ;)

0

@Kengo Nie dostanę powołania, bo od dzieciaka mam problem ze wzrokiem, przez co na komisji rekrutacyjnej dostałem kat D, czyli niezdolny do służby w czasie wojny i pokoju.

1

@Kgorecki2500 Każda największa kancelaria chciałby taką sprawę dla mnie poprowadzić, bo taka sprawa jest w 100% do wygrania. Podobnie było z Tomkiem Komendą. Kancelarie biły się o to, żeby go reprezentować, bo w grę wchodziły grube miliony, a sprawa już na starcie była wygrana.

1

@Kgorecki2500 no nie do końca to co wprowadzili ma bardzo dużo luk ;) to nie jest stan wojenny więc prawnicy będą mieć zabawę i na 9o% ludzie którzy będą mogli sobie na to pozwolić nie będę musieli iść. Tak samo.jak można było zamykać lokale a przedsiębiorcy wszystkie sprawy wygrywają ;)

0

@HarveySpecter Osób które do tej pory nie miały nic wspólnego w wojskiem będzie garstka więc na pewno nie wybiorą takich ludzi którym się życie zawali :P

0

@HarveySpecter podam przykład kolega ma biznes jest mechanikiem jest tam sam jest jedynym żywicielem rodziny a i tak mimo odwołań próśb musiał iść na 10 dni ale nie wiem jak mu zapłacili czy najniższa krajowa czy średnia jego zarobków dziennych

0

@HarveySpecter kategoria D to chyba nie zdolny do służby w czasie pokoju ale w czasie wojny niestety do wojska

0

@Mroziu Jak mi pokryją całe miesięczne koszty firmy, czyli 80k zł, to możemy pogadać o jakiejkolwiek służbie. Każda inna kwota poniżej tej wymienionej może uwalić firmę, albo wprowadzić ją w długi. Zwłaszcza teraz, gdy jest kryzys na rynku przemysłowym.

1

@HarveySpecter sam osobiście prowadzę firmę i nie zamierzam nawet pojawiać się na żadnej komisji , z tego co pisali o jakieś dniówce w wysokości 120 z to żart . Co mają powiedzieć przedsiębiorcy w dobie kryzysu ekonomicznego/energetycznego i z nowymi podatkami od nowego roku ?? Sam osobiście stałych kosztów miesięcznych mam 45-50 tys a i zobowiązania wobec kontrahentów zawartych na rok . Więc jeżeli ktoś myśli ze przedsiębiorcy pozwolą dobrowolnie pójść tarzać się w błocie z myślą utraty tego czego wypracowali przez x lat to grubo się mylą .

1

@spacer Dokładnie tak. Z każdej strony dopier**lają nam nowymi podatkami, a teraz jeszcze do wojska Cię powołają, żeby całkowicie firma Ci upadła. Chyba ich poje**ło.

1

@HarveySpecter na "Twoje miejsce mam 10 innych firm " już widzę jak kontrahenci zgodzą się poczekać na mnie miesiąc a i nie wspomnę że na obciążenia z ich strony za nie zrealizowanie zleceń :-)

1

@HarveySpecter dokładnie. Ja co prawda otworzyłem dopiero miesiąc temu firmę, ale też jednoosobowa i mam zlecenia ( jestem fotografem ) już podpisane na czerwca. I co w tym wypadku mam zerwać umowy czy powiedzieć żeby przenieśli śluby/komunie? Poza tym przełom lutego/marca rodzi mi się dziecko. I co też mam zostawić sama żonę z noworodzkiem, gdzie sama będzie przez kilka tygodni dochodzić do siebie i napewno nie da rady się sama zająć dzieckiem 24/7??

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Sergio Busquets powinien zostać w Barcelonie po zakończeniu sezonu?